سقف متحرک استخر (تلسکوپی )

سقف متحرک استخر مدل تلسکوپی

 یک سازه قابل تنظیم و جمع‌وجور است که دارای ریل است شبیه به  یک تلسکوپ در خودش قرار می‌گیرد. این سقف، مناسب برای استفاده در هر فصلی از سال بوده و با توجه به طراحی آب‌بند و هوابندش، امکان استفاده از استخر را در هر شرایط آب و هوایی را فراهم می‌سازد. شرکت "پوشش های تمدن" به عنوان برترین ارائه‌دهنده این خدمات در ایران فعالیت دارد . این سازه دارای موتورهای کنترل‌گر است که با استفاده از سنسورهای مختلف از جمله دما و رطوبت، قادر به کنترل و تنظیم حالت سقف استخر می‌باشد. این سیستم، به راحتی از طریق گوشی همراه کنترل می‌شود، بنابراین می‌توانید تمام جزئیات از نورپردازی تا حرکت بازوهای سازه را به دلخواه خودتان تنظیم کنید.ضمن اینکه مدل برقی این سازه ارائه می‌شود، نسخه‌های دستی نیز قابل دسترسی هستند. این نسخه‌های دستی با قیمتی کمتر نسبت به مدل‌های برقی ارائه می‌شوند، که این امکان را به مشتریان می‌دهد تا گزینه‌ای اقتصادی‌تر را انتخاب کنند.بدنه سازه های متحرک 

پوشش متحرک استخر شرکت ما از بدنه‌ای ساخته شده است که از آلومینیوم تشکیل شده است. این انتخاب مواد به دلیل استحکام، سبکی، و انتقال کمتر دما بوده است. آلومینیوم‌های استفاده شده در این بدنه از طراحی‌های تخصصی و قالب‌های اختصاصی شرکت ما تولید می‌شوند که طراحی آنها توسط تیم مهندسی ما که از دهه‌ها تجربه دارند، انجام می‌شود. این بدنه با توجه به شرایط جوی متغیر در ایران طراحی و اجرا می‌شود.
ورق‌های شفاف پلی‌کربنات استفاده شده در این پوشش از ویژگی‌های ویژه‌ای برخوردارند. این ورق‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند و دارای مقاومتی حدود ۶۰ برابر شیشه هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا این ورق‌ها نسبت به شیشه مقاومت بیشتری داشته باشند. همچنین این ورق‌ها دارای یک لایه UV است که جلوگیری می‌کند تا اشعه‌های مضر آفتاب به داخل استخر نفوذ کنند و همچنین از رشد لجن در داخل استخر جلوگیری می‌کنند که باعث حفظ رنگ و کیفیت آب می‌شود."شرکت پوششهای تمدن با سابقه 1 دهه بنیان گذار این صنعت در ایران است که در تمامی استان‌های ایران حداقل چند نمونه کار دارد و در استان‌های مازندران و گیلان حداقل 100 نمونه کار دارد. جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: [09120463001]"

 
X منوی اصلی سایت
منوی اصلی